Prosinec 2016

Na téma: Do nového roku pravou nohou

31. prosince 2016 v 11:47 | Péťa |  Moje kecy
Dnes obracíme poslední stranu knihy s názvem Rok 2016. Tenhle příběh o 365 stránkách už je nyní definitivně dopsaný a každému z nás něco přinesl. Někdy šlo o dobré věci, jindy bohužel ne. Věřím, že jsme se všichni snažili, aby bylo na světě o trochu lépe, jsou ale věci, které zkrátka neovlivníme.

Jaký byl můj rok 2016? Moc hezký!

Dokázala jsem vše, co jsem si 1. ledna pod oblohou rozzářenou ohňostroji slíbila. A možná ještě o trochu víc. Získala jsem svůj první vysokoškolský titul, byla jsem přijata na navazující studium a pracuji pro tři nové internetové magazíny. Opravdu jsem se rozfotila a vnímám, že moje snímky jsou den za dnem stále lepší a lepší. Také jsem hodně četla, cestovala a trávila čas s rodinou a kamarády. Jistě, zažila jsem i smutné chvilky, před státnicemi mi bylo vážně zle a rozhodně jsem nezhubla, nic z toho ale nevnímám zase tak tragicky.

Od roku 2017 si přeji, aby byl tak plný příležitostí a možností, jako rok minulý. Ráda bych úspěšně pokračovala ve studiu a stále se zlepšovala v psaní a focení. Chci dělat to, co mě baví, protože cítím, že mi to přináší do života opravdovou radost.


Baví mě učit se nové věci, číst si, psát a spát, procházet se přírodou a mazlit se s naším psem, vím ale, že jedna věc je mnohem, mnohem důležitější. Zdraví. Proto si z celého srdce přeji, abychom byli v roce 2017 všichni zdraví a šťastní, a hlavně abychom si toho uměli vážit. Bez zdraví totiž nejde nic, a je jedno, jak moc v ten moment chceme.

Přeji vám, aby vám rok 2017 hodně dal a málo vzal. Užijte si dnešek a dny následující pochopitelně také. Také je u nás tak krásně mrazivo?


Zuzana | v zimní náladě (19. prosince 2016)

30. prosince 2016 v 15:41 | Péťa |  Moje fotky

Před časem jsem si stěžovala, jak se v zimě fotí těžko, protože se modelkám nechce vylézat z tepla. V ten moment se mi však kvůli focení ozvaly hned dvě slečny - snad aby mi ukázaly, jak moc se občas pletu. První z nich byla právě Zuzka, se kterou jsme si úžasně padla do noty i co se týče názorů na seriály, knihy a lidi.

Chtěla jsem, aby byly fotografie temnější a takové trochu smutné. Ale nakonec jsem se stejně rozzářila troškou fialového podtónu. Také si povšimněte, že se nám zadařilo a fotili jsme ve sněhu. Bylo ho tedy opravdu maličko a během focení víceméně zmizel, ale i tak mám radost, že na některých snímcích je!

Knižní rekapitulace roku 2016

29. prosince 2016 v 16:38 | Péťa |  Knížky

Rok 2016 je už skoro za námi. Asi nechám na posouzenou každého z nás, zda šlo o rok dobrý nebo zlý. Pro mě byl spíše pozitivní, hodně jsem toho dokázala a přiznám se, že jsem toho také docela dost přečetla.

Jaké nejlepší knihy jsem v roce 2016 četla? A které publikace mě zklamaly? Tak právě o tom bude tento článek.


Projekt 12 měsíců - Listopad 2016

12. prosince 2016 v 15:18 | Péťa |  Projekt 12 měsíců

Už za sebou máme skoro polovinu prosince a já teprve nyní přicházím s listopadovým shrnutím. Přiznám se, že v poslední době mám sice docela dost volného času, většinu z něj ale věnuji buďto škole, nebo práci. Má snaha přivydělat si psaním se však zdá být poněkud sisyfovská. Stejně tak to vypadá s mým záměrem naspořit si na jazykový kurz. Inu, ne všechno v životě jde podle představ.